Hakkımızda

|

VİZYONUMUZ
Otomotiv sektöründe yedek parça satış ve satış sonrası ile oto servis ve servis sonrası hizmetler sunan, müşteri odaklı lider ve marka bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ
Çağımızın rekabet koşullarında kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimizin memnuniyetini sürekli zirvede tutmak İskenderUsta ailesi olarak otomotiv sektöründe en son teknolojiyi kullanmak çözüm üretmek ve bu alanda en iyi olmak.

Firmamız 1958 yılında meslek hayatına başlamış olan İskender Usta tarafından kurulmuş, otomotiv sektörünün servis ve yedek parça işini uzun yıllar devam ettirmiştir.

Bugün bizler ise günümüzün değişen ve gelişen otomobil dünyasında(bilhassa 2000 model ve üstü araçlar) teknolojik yapı ve donanımlara sahip olan araçlar üzerine verimli çalışmalar yapmaktayız.

Bugünün araçları tamir ve bakımları için hem mühendislik hemde bilgisayarlı cihaz bilgileri ile beraber mekanik usta işçiliği gerektirmektedirler.Bizler hem mekanik hem mühendisli olarak bu hizmeti deneyimli ve tecrübeli ekibimizle birlikte başarıyla vererek yaptığımız tüm işçiliğimiz arkasında güvenle oturuyoruz.

İşyerimizde teknolojinin gerektirdiği makina ve teçhizatımız en büyük destekçimizdir.
Ayrıca firmamıza büyük fayda sağlayan bir yardımcımızda oto kurtarma araçlarımız olup tüm müşterilerimize 24 saat türkiyenin neresinde olursa olsun acil yardım olarak destek veriyoruz.


Otomotivde önem arzeden bir hususta 2. el oto alım satımıdır.
Biz bu konularda müşterilerimizin Oto Center'da bulunan işyerimizle 2.el oto ihtiyaçlarını karşılıyor ayrıca onların almayı düşündükleri araç hakkında servisimiz sayesinde en doğru bilgileri almalarına yardımcı oluyoruz..